Kredyt w walucie- niekorzystny

Zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego, jeszcze kilka lat temu znacznie lepiej opłacało się w obcej walucie. Dlatego też wiele małżeństw wybierało kredyt we frankach szwajcarskich, dolarach, itp. Niestety od kilku lat jest to nieopłacalne, dlatego że na rynku panuje kryzys ekonomiczny i duże wahania kursów walut. W obecnych czasach wygrywa osoba, która zaciąga kredyt w złotówkach, gdyż obniżone stopy procentowe powodują, że rata jest znacznie niższa niż było to jeszcze kilka lat temu. Ponadto osoby, które zaciągały kredyt np. w roku 2008 w złotówkach, także na tym skorzystały. Zastanawiając się obecnie nad zaciągnięciem kredytu warto wziąć pod uwagę obecną sytuację na rynku, jak również prognozy gospodarcze i ekonomiczne. Uzyskanie wizji przyszłości polskich banków spowoduje, że ludzie będą bardziej świadomi podejmowanej decyzji, jak również będą znaczne przychylniej patrzeć na kredyt w złotówkach. Warto więc kredyt walutowy mieć na uwadze, ale nie korzystać z niego w obecnych czasach. Teraz najlepiej opłaca się kredyt w złotówkach.

Comments are closed.

Advertisement
  • Praca chałupnicza.

    Ciekawym, choć wymagającym sporej cierpliwości pomysłem na zarobienie dodatkowych pieniędzy jest praca chałupnicza. Dzięki takiej pracy można dorobić sobie do pensji. Praca chałupnicza jest również dodatkowym źródłem dochodów dla osób niepełnosprawnych, którzy nie maja szans na normalną pracę, a renta nie pozwala na godne życie. Form pracy chałupniczej jest mnóstwo. Najczęściej wybierana jest składanie długopisów. …»
  • Rozwój niewielkich przedsiębiorstw

    Nowoczesny świat pokazuje nam jak wielkie możliwości stają przed nami wszystkimi otworem, jak wielkie szanse na poszerzanie naszych umiejętności budowanie kariery, czy podbijanie świata jest w zasięgu naszych rąk. Współpraca na międzynarodowych szczeblach pokazuje że stawianie na własna inicjatywę jest działaniem doskonale wpływającym na nasze gospodarcze możliwości. Oczywiście nie każda firma jest w stanie się …»
  • Sankcje za brak dokumentacji cen transferowych

    More from my siteJak zniszczyć konkurencjęJak przygotować się do kredytu firmowego?Czy trudno jest pozyskać posadęZarabianie pasywneOgromna odpowiedzialność przełożonegoMniejsza cena za paliwo»